Oferta

Konsultacja Home Staging

Po dogłębnej analizie wypełnionego przez Ciebie formularza i nadesłanych zdjęć pomieszczeń, określimy potencjalnego nabywcę/najemcę nieruchomości i pod tym kątem przeanalizujemy układy funkcjonalne wnętrz. Ustalimy też styl i paletę kolorystyczną pomieszczeń, tak aby były one atrakcyjne dla potencjalnego klienta. Następnie, podczas godzinnego spotkania, które zależnie od wybranej opcji, może się odbyć zdalnie lub w przygotowywanej nieruchomości, przedstawimy Ci koncepcję zmian każdego z pomieszczeń: co należy usunąć, co posprzątać, co przemalować (i którym kolorem z palety barw), co naprawić, przestawić, dokupić, w jakim stylu i w jakiej kolorystyce. Po konsultacji otrzymasz od nas tzw. check-listy, czyli spis rzeczy, które możesz wykonać samodzielnie, lub zlecić fachowcom (jak np. naprawa drobnych usterek czy odgracanie pomieszczeń).

W dalszych krokach możesz zdecydować się na projekt zakupowy, usługę fotograficzną oraz usługę copywritingu, bądź zająć się tymi pracami samodzielnie. Wycenę dalszej współpracy z naszą pracownią w zakresie aranżacji nieruchomości podamy Ci na koniec konsultacji.

Dostępna jest także usługa kompleksowa zawierająca wszystkie opisane wyżej usługi. W tym przypadku usługa copywritingu jest darmowa.

Cena stacjonarnie
Konsultacja stacjonarna 600 zł
Cena zdalnie
Konsultacja zdalna 500 zł

Usługa aranżacji wnętrz

Chcesz coś zmienić w swoich wnętrzach, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Jesteś niezadowolony z przestrzeni, w której mieszkasz i potrzebujesz pomocy w jej zaaranżowaniu? Ta usługa jest dla Ciebie. Przy aranżacji wnętrz na indywidualne potrzeby naszego klienta zawsze staramy się dokładnie poznać jego preferencje i upodobania. Dlatego przed konsultacją prosimy Cię o wypełnienie szczegółowego formularza i o rozmowę telefoniczną, abyśmy mogli dobrać bardziej spersonalizowane materiały, meble i dodatki. Ponadto zawsze na początku współpracy pytamy o budżet, jaki chcesz przeznaczyć, nie ma więc obaw, że wydatki Cię zaskoczą. Koncepcję zmian (lub nawet dwie, żebyś miał/-a wybór) przedstawimy Tobie podczas godzinnej konsultacji stacjonarnej lub zdalnej. Następnie możesz zdecydować się na projekt zakupowy lub zająć się dalszymi pracami samodzielnie.

Cena stacjonarnie
Konsultacja stacjonarna 700zł
Cena zdalnie
Konsultacja zdalna 600 zł

Projekt zakupowy

To kompletny spis produktów potrzebnych do przeprowadzenia realizacji wraz z dokładnym opisem ich umiejscowienia (np. grafiki, lampy) lub wykorzystania (np. farby, tapety) w pomieszczeniach, z aktualnymi cenami i linkami do sklepów. To również lista działań potrzebnych w tej realizacji, np. zmiana ustawienia istniejących już mebli, zmiana funkcji pomieszczeń, jeżeli zachodzi taka potrzeba (np. pokój dziecięcy na domowe biuro) oraz wskazanie koniecznych prac remontowych.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości nieruchomości i ilości koniecznych zmian.

Usługa fotograficzna

Z myślą o przygotowaniu ogłoszenia o sprzedaży/wynajmie zajmiemy się wykonaniem i profesjonalną obróbką zdjęć. Zależnie od wielkości danej nieruchomości masz do wyboru 3 pakiety - 10, 20 lub 30 zdjęć.

Cena: od 300 zł

Usługa kompleksowa

Zawiera ona wszystkie opisane wyżej usługi. W przypadku wyboru tej opcji zajmiemy się absolutnie wszystkim, od określenia potencjalnego nabywcy nieruchomości do momentu zamieszczenia ogłoszenia w sieci.
W ramach tego pakietu usługa copywritingu jest wykonywana nieodpłatnie.

Cena ustalana indywidualnie

Ponadto oferujemy:

Pomoc w zakupie nieruchomości we Włoszech

Wyobraź sobie poranki skąpane w południowym włoskim słońcu, zapach świeżo zaparzonej kawy i smak kremu pistacjowego... Albo szum ciepłych fal, smak mozzarelli i zapach bazylii… Marzysz o tym od dawna? Z nami spełnisz marzenie o własnym domu we Włoszech bez obaw, że coś pójdzie nie tak, że nie znając języka lub włoskiego prawa, nie poradzisz sobie z wszystkimi formalnościami. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym etapie zakupu: od znalezienia i wspólnego oglądania nieruchomości do finalnego aktu notarialnego. Doradzamy, wspieramy, negocjujemy ceny, załatwiamy formalności, tłumaczymy. Współpracujemy z zaufanymi i doświadczonymi prawnikami, aby dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Po zakupie nieruchomości nie zostawiamy klientów samych sobie. Jeżeli nie znasz języka i potrzebujesz naszej pomocy w uzyskaniu pozwoleń na remont, w przepisaniu mediów czy w znalezieniu odpowiedniej ekipy, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jako że jesteśmy też biurem projektowym, możemy zająć się również aranżacją Twojego włoskiego wnętrza, pomóc Tobie w zakupie potrzebnych materiałów i mebli oraz w zorganizowaniu transportu. Jesteśmy z Tobą od początku do samego końca, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, nerwy i unikniesz wielu kłopotów.
A więc… rozsiądź się wygodnie i wyobraź sobie "la dolce vita" na południu Włoch, całą resztę powierzając nam.

Cena konsultacji, będącej pierwszym etapem współpracy: 700 zł

Przed konsultacją poprosimy Cię o wypełnienie formularza, aby poznać Twoje potrzeby co do wyboru nieruchomości.
Podczas spotkania otrzymasz wycenę kolejnych etapów współpracy.
Jeżeli zdecydujesz się na dalszą współpracę z nami, konsultację otrzymasz gratis.

Portobello consulting image

Wypożyczenie dekoracji do stylizacji pomieszczeń

Dysponujemy własnym magazynem dodatków i dekoracji (jak np. grafiki, dywany, zasłony i inne tekstylia, wazony, kwiaty doniczkowe) i mniejszych mebli (jak np. stoliki kawowe, krzesła). Nie musisz więc wszystkiego kupować, możesz od nas wypożyczyć na czas stylizacji do sesji fotograficznej czy drzwi otwartych organizowanych w nieruchomości. Nasze dodatki, dekoracje i meble wypożyczamy na okres do 1 miesiąca.

Metamorfoza balkonu lub tarasu

Chcesz, aby balkon/taras Twojego domu był miejscem sprzyjającym odpoczynkowi? By zapraszał na poranną kawę lub pozwalał się zrelaksować po ciężkim dniu? Chętnie pomożemy Tobie w zaaranżowaniu takiej przestrzeni.

Cena od 300 zł

Poniżej możesz zobaczyć jedną z realizacji przeprowadzonych przez naszą pracownię:

Zdjęcie przed
Przed
Zdjęcie po
Po
?

Masz wątpliwości?

Napisz do nas!

X